PROFESIONÁLNE RIEŠENIE BEZ KOMPROMISOV

Naše dlhoročné skúsenosti v oblasti tlače etikiet a čiarových kódov nám dovoľujú poskytovať komplexné riešenia. V našej ponuke preto nájdete termo a termotransfer tlačiarne etikiet, tlačový software, kartónové a samolepiace etikety aj TTR farbiace pásky. Vybrať si u nás môžete tiež snímače alebo terminály pre 1D a 2D čiarový kód aj RFID, aplikátory etikiet a ďalšieho príslušenstva ako navíjanie alebo odlepovanie etikiet.


 

TLAČIARNE

Tu nájdete ponuku tlačiarní etikiet pre priemysel, obchod ale aj kanceláriu. Máme riešenie pre tlač čiarových kódov, farebných aj textilných etikiet.

 

ETIKETY

Ponuka samolepiacich a tiež nelepiacich etikiet z rôznych materiálov s predtlačou aj biele prázdne výseky. Pokiaľ neviete aké vybrať, radi Vám poradíme.

 

FARBIACE PÁSKY

Pre termotransfer tlačiarne máme v našej ponuke farbiace pásky ako s vnútorným navinutím (IN), tak TTR pásky s vonkajším navinutím (OUT).

 

SNÍMAČE 1D & 2D KÓDU

Potrebujete zaistiť príjem alebo výdaj tovaru, či si len uľahčiť evidenciu? Ponúkame veľký výber zariadení, vďaka ktorým to bez problémov zvládnete.

 

SOFTWARE

Programy, ktorými je možné spracovať návrh a výslednú podobu potlače etikiet. Môže to byť text, čiarový kód, 2D kód, logo ale aj iná grafika.

 

PRÍSLUŠENSTVO

Niekedy je potreba etikety po tlači navinúť na inú dutinku alebo tieto etikety automaticky odlepovať. Tu sú zariadenia, ktoré to spoľahlivo vyriešia.


nahoru